Одного з мерів можуть ув'язнити на 12 років за розкрадання бюджету міста

Про це повідомив у Twitter керівник ГО "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін, активісти якого присутні на суді.

Крім того, за словами Шабуніна, прокурори САП попросили Малиновський райсуд Одеси, який розглядає цю справу, конфіскувати 92 млн грн в дохід Одеської міськради, а будівлі заводу "Краян" повернути власнику.

Для заступника Труханова Павла Вугельмана прокурори просять 10 років в'язниці.

"Також прокурори просять заборонити їм займати посади в органах держвлади і конфіскацію майна", - уточнює активіст.

Також, за його інформацією, сторона обвинувачення попросила по 10 років директору департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексію Спектру, його заступнику Володимиру Родіонову та директору ТОВ "Девелопмент Еліт" (компанія, яка продала міськраді "Краян") Петру Загордієнку.

Оцінщиці "Краяну" Галині Богдановій прокурори САП просять 7 років ув’язнення із конфіскацією майна та забороною займати певні посади.

За даними ЦПК, Ігорю Кравченку, який придбав будівлі заводу "Краян" за 4,3 млн грн, прокурори САП просять 11 років ув’язнення.

Також прокурори попросили суд одразу після вироку взяти усіх під варту, пише Шабунін.


Нагадаємо:

  • Спочатку мера Одеси Геннадія Труханова, кількох посадовців міськради та підприємців звинувачували у заволодінні  185 млн. грн. з місцевого бюджету через купівлю будівлі збанкрутілого заводу "Краян" за завищеною вартістю, але пізніше суму "вкраденого"  зменшили у два рази.
  • Активісти "Центру протидії корупції" заявляли, що суд  спішно розглядає справу Труханова, нібито, щоб врятувати його від  Антикорупційного суду.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply