У Буштині та Дубовому оновлено приміщення «швидкої» (ФОТО)

Для того, аби надання медичних послуг було на високому професійному рівні, перш за все, необхідно покращувати умови праці для медпрацівників. У цьому переконана начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Тиводар.

Тому задля комфортного перебування на робочому місці медпрацівників та покращення надання послуг пацієнтам у пунктах екстреної медичної допомоги району проводяться ремонтні роботи. Нещодавно такі роботи було проведено у приміщеннях двох пунктів постійного базування бригад – у Дубовому та Буштині.

Якщо у Дубовому відремонтовано старе приміщення, яке орієнтує служба у будівлі КЗ «Дубівська РЛ №2», то пункт екстреної медичної допомоги смт Буштино перенесено у більш просторе приміщення, яке спершу відремонтували,  - у корпус стоматології біля Буштинської АЗПСМ. 

Також оновлені пункти забезпечено новими меблями та оргтехнікою.

Ірина Василівна зауважила, що покращення матеріально-технічної бази та приміщень пунктів є необхідним для ефективного функціонування екстреної медицини. Тому, за можливості, й інші пункти екстреної медичної допомоги на території району буде оновлено.

На фото: ремонт пункту екстреної медичної допомоги смт ДубовеTyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply