Заступник глави Адміністрації президента розповів про звільнення очільника СБУ Закарпаття. Указ вже опублікований (ОНОВЛЕНО)

Про звільнення 5 керівників обласних СБУ, зокрема й Володимира Пахнюка, сказав сьогодні на брифінгу заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

Сьогодні, 11 червня заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив про ухвалення рішення, яким звільняють 5 керівників регіональних управлінь СБУ, серед яких і закарпатський.

Загалом звільнено керівників обласних управлінь СБУ у Львівській, Одеській, Вінницькій та Закарпатській областях.
Президент Володимир Зеленський звільнив 2 заступників голови Служби безпеки та 5 начальників обласних управлінь відомства.

Про це під час брифінгу у вівторок повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

За його словами, заступиків голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського звільнили тому, що посадовці "причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялися під час виборчої кампанії". - йдеться в публікації "Української правди"

"І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку", – зазначив Рябошапка.

В АП також кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь "відзначилися в негативному плані у явищах, які пов’язані з контрабандою".

Йдеться про керівника відомства в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області – Олександра Ткачука, у Вінницькій області – Олега Зозулю, у Закарпатській області – Володимира Пахнюка і в Чернівецькій області – Руслана Сторожука.

"Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контрабандою", – стверджує Рябошапка.


https://www.president.gov.ua/documents/3962019-27525

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply