Керівник ТОВ «КВ-Консал» прокоментувала ситуацію щодо припинення вивозу сміття від абонентів

Керівник фірми Марії Фабрицій каже, що склалась ця вкрай складна й неприємна ситуація не з вини товариства. І вони аж ніяк не хотіли створювати незручності своїм клієнтам, однак призупинити вивіз  ТПВ були змушені через те, що їм самим ніде вивозити зібрані від громадян відходи. Сміттєзвалище у Солотвині, яким користувалася фірма раніше, наразі рішенням сесії Солотвинської селищної ради закривають. Місцеві мешканці  виступили  за те, аби звалищем користувалися тільки солотвинці.

- Як тільки отримали відмову в експлуатації цього звалища, почали роботу з пошуку альтернативних сміттєзвалищ. Зверталися до ОДА, РДА, місцевих органів влади, щоб  на території району було виділено земельну ділянку 2-4 га для облаштування полігону чи сортувальної лінії. Однак поки що наші звернення так і не увінчались успіхом, - зазначає Марія Іванівна.

Паралельно з пошуком місця для нового полігону, ТОВ «КВ-Консалт», попри закриття полігону у Солотвині, продовжувало роботу з вивозу сміття від абонентів.

- У травні ми вивозили сміття до паспортизованих звалищ у сусідню область та центральну частину України. І хоч затрати на транспортування значно перевищили прибуток, все ж вивіз сміття від абонентів був здійснений. Продовжити й надалі вивозити ТПВ до звалищ у інші регіони завадила дощова погода. Адже доступ до полігону у сусідній області, куди мали намір вивести сміття цього тижня, через дощі було закрито. Наразі пошуки паспортизованих звалищ тривають. Маємо певні напрацювання, можливо, наступного тижня вже налагодимо співпрацю з власниками полігону у сусідньому районі й зможемо відновити вивіз сміття від абонентів. Врятувало б ситуацію й будівництво сміттєпереробного заводу на території району, - каже Марія Іванівна.

Абонентам же Марія Фабрицій радить складати все сміття до мішків, і як тільки фірма відновить роботу, його буде вивезено.
За даними ТОВ «КВ-Консалт», наразі товариство обслуговує 19 населених пунктів – від Тересви до Красної і від Біловарців до Широкого Луга. А це понад  6,3 тис. абонентів.

Якщо ситуація з вивозом твердих побутових відходів з цих сіл не буде вирішено, то піврайону може опинитися у складній екологічній ситуації. Люди почнуть самотужки ліквідовувати сміття, а ймовірність виникнення стихійних смітників у населених пунктах зросте у рази. 

Вирішувати це питання районна влада має намір на нараді, яку проведе разом з головами сільських та селищних рад у четвер. 


Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply