ТОВ «КВ Консалт» тимчасово призупиняє вивіз сміття від абонентів через закриття полігону

У понад 15 населених пунктах, які обслуговує фірма ТОВ "КВ Консалт", може виникнути екологічна проблема. Адже людям ніде дівати сміття, і, ймовірніше, його ліквідацією вони займатимуться самотужки

Минулого тижня ТОВ «КВ Консалт» повідомило про те, що призупиняє вивіз сміття на тиждень у зв’язку з тим, що доступ до сміттєзвалища, куди вивозить ТПВ, через дощову погоду заблоковано. Абонентам ж обіцяли заскладоване сміття вивести вже на цьому тижні. Однак сьогодні у мережі товариство розмістило чергове повідомлення:
«ТОВ КВ Консалт повідомляє, що єдиний полігон твердих побутових відходів куди вивозилося сміття зараз закрито. Численні звернення до всіх органів влади щодо виділення земельної ділянки для облаштування полігону не дали результатів і в районі так і не знайшлося земельної ділянки 2-4 га аби вирішити питання сміття. Закликаємо голів сіл, голову РДА та голову районної ради терміново вирішити питання виділення земельних ділянок для облаштування полігонів відходів. ТОВ КВ Консалт готове до співпраці з місцевими органами, ми гарантуємо фінансування усіх робіт по облаштуванню та паспортизації звалищ та проводити діяльність на взаємовигідних умовах з будь якою громадою.
У зв'язку з вище наведеним,ми тимчасово, припиняємо збір сміття до вирішення питання із сміттєзвалищем», - йдеться у дописі.
Загалом, ТОВ «КВ-Консалт» обслуговує населені  пункти від Тересви та Біловарців до Широкого Луга й Красної. А це близько 5,6 тис. абонентів, близько 300 юридичних осіб та бюджетних установ.
Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Ярослав - 11.06.2019 9:33:13 - 178.93.251.*** відповісти

    Це ще один удар по екології краю!

  • Алекс - 10.06.2019 17:41:24 - 195.16.79.*** відповісти

    Только у нас такое может быть. Спасайся кто как может.

Коментувати новину Cancel reply