Юна футболістка з Дубового грає за львівську ФК «Янтарочка» (ФОТО)

Футбол для юної дубівчанки Вікторії Колеснікової не просто забава, а й спосіб самовираження. Дівчина вже 5 років поспіль грає за жіночу збірну області, а нещодавно її запросили до професійної команди футболістів «Янтарочка» м. Львів.

Захопилась цим видом спорту Віка ще у молодших класах. Це були звичайні футбольні баталії з сусідськими хлопцями. Саме у дворі вона й навчилась всім нюансам улюбленої гри мільйонів. А вже будучи п’ятикласницею, на уроці фізкультури її вміння ганяти м’яч по полю помітив тренер дівочої шкільної футбольної команди Юрій Шкиндя. З 11 років Віка у складі шкільної команди активно бере участь у різних футбольних змаганнях, неодноразово була нагороджена титулом найкращої нападниці. А з 12 років Вікторія грає за обласну збірну з футболу, куди її запросила тренер Крістіна Костевка.

Титул найкращої нападниці Вікторія Колеснікова здобуває кілька років поспіль. А нагород та грамот за вдалі ігри у складі дівочої команди з футболу вже й не зрахувати.

Як запевняє дівчина, граючи у футбол, вона стає впевненішою, це те заняття, що дає їй можливість розвиватися та вдосконалюватися.

Коли я на полі, то ніби абстрагуюсь від всього навкруги й суцільно віддаюсь грі. І це своєрідний релакс, що приносить мені неабияке задоволення, - ділиться Вікторія.

Окрім того, що Вікторія хороший футболіст, вона ще й старанна учениця, практично з усіх предметів вчиться на відмінно, і лише з двох - ударно.

У любові до спорту дівчину повністю підтримують батьки, а молодша сестричка намагається у всьому її наслідувати – також із задоволенням ганяє м’яча у дворі з однолітками.


Своє майбутнє Вікторія має намір пов’язати з футболом. Зараз готується до вступу на факультет фізичної культури та спорту до Львова чи Ужгорода. Адже мріє стати вчителем фізичного виховання та тренером.

Тож бажаємо успіхів юній спортсменці й переможних голів.Л.Білак для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply