На Закарпатті під час благодійного балу зібрали 200 тисяч гривень для онкохворих дітей (ВІДЕО)

Волонтерам на лікування онкохворих дітей вдалося зібрати більше 200 тисяч гривень.

Насичена програма, чимало гостей та справжні непідробні емоції. Перший Благодійний бал на підтримку онкохворих дітей Закарпаття пройшов на високому рівні. В концерті взяли участь відомі закарпатці і зовсім юні таланти. Завітало і чимало глядачів. Зала переповнена, а це свідчить про те, що люди готові прийти на допомогу.

Подолати цю хворобу можливо. На сцену цього вечора вийшла Ніколета, їй вдалося в свій час дати відсіч страшній недузі. Сьогодні ж для неї підготували подарунок.

Організатори продумали усе до дрібниць. А тому поки батьки дивилися концерт, їх діти мали не менш насичену програму. А для тих, хто любить вироби ручної роботи та радо допомагає іншим, на вулиці облаштували палатку з хенд-мейдом.

Майже три години насиченої концертної програми – і от цей момент настав. Співорганізатор благодійного балу Світлана Дворніченко оголошує, яку суму вдалося зібрати для лікування онкохворих дітей.

А от для того аби покращити технічне у онковідділенні Обласної дитячої лікарні, під час концерту збирали підписи для звернення з цим питанням до депутатів облради. Таке свято доброти та підтримки в Мукачеві планують зробити традиційним. Добро є в кожному з нас, – переконані організатори бгалодійної акції.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply