У Тячеві - новий супермаркет «Alma» (ФОТО)

Великий асортимент свіжої та якісної продукції чекає  на покупців на сотнях квадратних метрів торгової площі. У супермаркеті - сотні найменувань продуктів харчування: свіжих хлібо-булочних виробів, смачної випічки, фруктів, овочів, горіхів, молочної, м‘ясної та рибної продукції, побутової хімії - всього, що потрібно для домашнього господарства. Кошик навіть найвибагливішого покупця не залишиться порожнім. Тут завжди радо чекають на відвідувачів, адже гарантують відмінну ціну та високу якість товарів.

Вирізняє мережу супермаркетів «Алма» сучасний дизайн, максимальні зручності для покупців та гот овність персоналу завжди стати в нагоді відвідувачам.

Покупці, які вже в перший день роботи відвідали супермаркет «Алма» зізнаються: вражені великим вибором, європейським рівнем обслуговування та асортименту, дешевими цінами та всім тим, що пропонує «Алма» своїм покупцям у Тячеві. Тут чекають відвідувачів щодня, а уже в перший день роботи супермаркет « Алма» тішив покупців розіграшами та приємними несподіванками. Тут кажуть:  готові радувати своїх гостей завжди та поділитися тим, чим гостинно чекають на своїх покупців. Завітайте в «Алму» у Тячеві по вулиці Головній, 77.

Потіште себе та своїх близьких приємними покупками! Тут на вас чекають з понеділка по суботу, з 8 ранку до 22.00.Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply