Як і де мешканцям Тячівщини купити дрова?

В минулому році ДП "Брустурянське ЛМГ" реалізувало 25131 мкб дров паливних на суму 8,933 млн грн. А придбали тверде паливо як населення, так й юридичні особи та заклади соцсфери (школи, сільські ради, фапи, лікарні).

Вже за два місяці цього року підприємство реалізовувало 903 мкб дров’яної деревини непромислового використання на суму 384,356 тис.грн.

За  новими національними стандартами якості деревини, дрова на опалення називаються дров’яною деревиною непромислового використання довжиною до 2 метрів, ціна якої на верхньому складі (у лісі) така: ялина - 280 грн./ кубометр; бук, дуб - 450 грн./кубометр; на проміжному складі в смт Усть-Чорна ціна ялини - 435 грн./кубометр Якщо довжина колоди від 2 до 4 метрів, то це вже деревина дров’яна промислового використання, ціна якої більша. Тож за ялину треба буде сплатити 822 грн., за бук та дуб - 918 грн.

Щоб виписати дрова, потрібно прийти в контору лісництва або в контору лісгоспу, написати заяву, оплатити в касу необхідну суму за виписану продукцію. В заяві потрібно вказати: П.І.Б., адресу проживання, інд.код. кількість дров у кубометрах, лісництво з якого виписується деревина. Після оплати покупцю виписується наряд на відпуск лісопродукції, потім покупець домовляється з лісничим коли можна буде поїхати в ліс по дрова. Покупець шукає автотранспорт, щоб привезти дрова, тоді майстер з лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку, яка відповідає виписаній кількості дров’яної деревини. За цим посилання в інтернеті можна перевірити легальність бирки: https://www.ukrforest.com/check.

Дрова можна виписати у лісництвах за адресами: Турбатське лісництво, ур. Турбат; Плайське, ур. Плайське; Кедринське, ур. Кедрин; Лопухівське, ур. Октяберський; Грушівське, с.Грушове; Груниківське, с.Угля; Буштинське, смт. Буштино; Нересницьке с.Нересниця; Проміжний склад знаходиться у смт Усть-Чорна.


Адміністрація лісгоспуМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply