Голова Тячівської ОТГ прозвітував про роботу міської влади у 2018 році (ФОТО)

На громадських слуханнях 19 лютого Тячівський міський голова Іван Ковач прозвітував про роботу мерії, депутатів і виконкому міськради у минулому році та розповів про плани на цей рік.

Зазначив, що міська влада минулоріч працювала над капітальним ремонтом доріг, комунальних закладів ОТГ, будівництвом спортивних споруд, благоустроєм та озелененням.

Зокрема, завершили ремонт 16-кілометрової автодороги Тячів-Лази-Округла, збудували автошлях до Чорної Води, оновили вул.Головну та Карпатську у Руському Полі, значну частину вулиць у мікрорайоні Закарпатська-Будівельників у Тячеві. Проводили поточний ремонт та підсипку вулиць у населених пунктах ОТГ.  Цього року у місті заплановано завершити ремонт дорожнього покриття по вул.Празькій, облаштувати водовідвід по вул.Франка.
Також у 2018 році завершили благоустрій вулиць Вайди та Промислової, облаштували тротуари по вул.Кошута (роботи завершать цьогоріч), Армійській, біля пожежної частини. Буде завершено оновлення тротуарів по вул. Голлоші та Пушкіна, а також проведено освітлення у населених пунктах ОТГ, де є потреба.

Минулоріч провели термомодернізацію освітніх закладів – частини Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, дитсадків по вул.Вайди та в Руському Полі. В результаті економія споживання тепла складає 30%.

Цього року заплановано провести реконструкцію з теплосанацією аварійного корпусу ЗОШ №2 та дитсадка №5 у Тячеві, школи і дитсадка у Руському Полі.

З метою економії у Тячеві освітлення замінили на енергоощадне по вул.Незалежності, Франка, Кошута, Промисловій, Чехова. Цю роботу буде продовжено цього року в комунальних закладах, передусім, у школах.
Завершили роботи з облаштування водовідливів по вул.Кошута, Празькій, поточні ремонти водовідведення були проведені по вул.Вайди і Шапошнікова. Проводили очистку центральної каналізаційної системи.

Завершили будівництво скверу з дитячим майданчиком напроти стадіону. Такі ж зони відпочинку будуть облаштовані і в населених пунктах ОТГ. З будівництва критого майданчика на тенісних кортах розпочнеться реконструкція міського парку в Тячеві.

Загалом, розвитку спорту керівництво ОТГ приділяє чималу увагу. Спортивні змагання всеукраїнського та міжнародного рівня приймає «Спортивна арена «Тячів». Капітальний ремонт проведено у спортзалі Тячівської ЗОШ №1 ім.В.Гренджі-Донського, де настелили сучасне покриття. Цьогоріч заплановано завершити реконструкцію міського стадіону. Умови для занять спортом створені у кожному селі ОТГ.

Як зазначив Іван Ковач, в міру можливостей, міська влада допомагає мешканцям багатоповерхівок. Минулого року почали заміну вхідних дверей у багатоквартирних будинках по вул.Вайди, Промисловій. Роботи триватимуть і у 2019 році. Для вирішення інших проблем багатоповерхівок варто створювати ОСББ, які можуть отримати фінансування через різноманітні фонди.

Усі школи ОТГ цього навчального року стали самостійними щодо розпорядчих функцій та фінансів. З наступного року самостійними стануть і дитсадки.

У рамках «Нової української школи» закуплено меблі і дидактичні матеріали для першокласників. Цього року за кошти бюджету ОТГ планується закупити меблі і матеріали для 2-3-х класів.  Крім цього, передбачено закупити приміщення для потреби Округлянської ЗОШ І-ІІ ст. та провести ремонт і теплосанацію корпусу Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. 
У планах також – будівництво АЗПСМ у Тячеві, поточні ремонти амбулаторій у с.Руське Поле та Лази, а також закупівля спецтехніки для прибирання міста.

Після виступу Іван Ковач відповів на питання мешканців громади. Роботу мера, депутатів міськради і виконкому міста у 2018 році учасники громадських слухань визнали задовільною.


Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply