Відбулося засідання позачергової сесії Тячівської районної ради (ФОТО)

Сьогодні, 21 лютого, у Тячеві відбулося засідання 17-ї позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Керував зібранням голова райради Іван Фабрицій. У зібранні також узяв участь голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук.

Передусім, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів, які загинули на сході, захищаючи Україну. Після привітання іменинників та вручення ювілейної грамоти Глибокопотіцькому сільському голові Юрію Бузі перейшли до основного.

На порядку денному були кілька питань, які потребували невідкладного розгляду.

По-перше, депутати прийняли ряд звернень до вищих органів влади: до Міністерства аграрної політики та продовольства України – щодо ситуації, яка склалася на ДП «Солотвинський солерудник», до Закарпатської ОДА – з приводу ситуації, що склалася з фінансуванням охорони і ведення лісового господарства, до Президента України, Кабміну, Верховної Ради України – щодо стану доріг у районі.

Наступними затвердили низку районних програм та внесли зміни й доповнення до діючих, затвердили звіт про виконання бюджету за 2018 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Як прокоментував голова РДА Василь Дем’янчук після засідання, змінами передбачені, в основному, кошти на виплату зарплат працівникам освіти, охорони здоров’я, сільрад, а також на придбання лапароскопічної стійки для Тячівської РЛ №1, ремонт будинку культури у с.Глибокий Потік. Також виділили кошти на поточний ремонт районних доріг, який розпочнеться, як тільки дозволить погода.

Також депутати рішенням сесії затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Руське Поле Тячівської ОТГ та с.Теребля, розглянули ряд майнових питань. 

Відтак надали згоду на передачу матеріальних цінностей  (стоматологічних установок, мед інструментів тощо), які використовувались у роботі стоматологічних кабінетів, АЗПСМ відповідних сільським, селищним радам та КЗ «Тячівська районна поліклініка». 

Наприкінці взяв слово голова РДА Василь Дем’янчук і спростував чутки про закриття Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №2 ім.О.Шимона. А коментуючи вчорашній інцидент під час вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, очільник РДА звернувся до керівників правоохоронних органів з проханням забезпечити правопорядок у районі під час заходів у рамках президентської виборчої кампанії.Tyachiv.com.ua


 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply