У Тячеві День Соборності відзначили концертом (ФОТО)

Сьогодні, 22 січня, у Тячівському районному будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України – свята на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійській площі у Києві, та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

У заході взяли участь керівники районної та міської влади, держслужбовці, працівники районних установ, громадськість, учителі та школярі.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій, подякував захисникам, які нині боронять Україну від агресора на сході.

Відтак учасники урочистостей переглянули концертну програму, яку підготував відділ культури РДА. Пісенні й танцювальні вітання линули від ансамблю викладачів Углянської ДШМ,  вокального народного тріо РБК у складі Андріани Поп, Ірини Турчиняк та Олесі Сасин, вихованок клубу спортивного танцю «Фортуна» (Жанна Поор) та інших.

Літературну композицію представили гуртківці Тячівського ЦДЮТ (керівник Марина Берец).

Також у цей день представники РДА, районної та міської рад поклали кошики з квітами до пам’ятника Тарасу Шевченку.Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply