Депутати районної ради прийняли бюджет Тячівщини на 2019 рік (ФОТО)

Сьогодні, 21 грудня, відбулося друге пленарне засідання 15-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови ради Івана Фабриція. На засіданні також були присутні голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, керівники районних служб, начальники структурних підрозділів РДА, селищні та сільські голови.

Упродовж години депутати розглянули зо два десятки питань, основне з яких – затвердження бюджету Тячівщини на 2019 рік.

Передусім, керівники районної влади вручили низку відзнак Закарпатської обласної ради та облдержадміністрації з нагоди минулого Дня місцевого самоврядування.

Відтак депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Оскільки більшість були обговорені на засіданнях профільних депутатських комісій, то рішення приймали без обговорення. Зокрема, підтримали такі запити і звернення колег: депутатів фракції ВО «Батьківщина» щодо негайного скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ для населення; депутат О.Ю.Продана – щодо ремонту покрівлі Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст. та облаштування території Грушівського ЦПМСД. Також узяли до відома звіт начальника управління освіти РДА про роботу управління  у 2017-2018 роках.

Відтак депутати затвердили ряд районних програм та внесли зміни й доповнення до діючих, прийняли організаційні рішення щодо роботи ради у 2019 році, а також про майно.


Під час розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік начальник фінансового управління Тячівської РДА В’ячеслав Стойка повідомив, що, по-перше, у зв’язку з інтенсивними снігопадами пропонується виділити 187 тис. грн. для своєчасного розчищення автошляхів району. Також розпорядженням голови ОДА  від 21 грудня на район виділено кошти для закупівлі обладнання для ресурсних кімнат у навчальних закладах, де діють інклюзивні класи. Вони будуть використані у наступному році. Крім того, буквально вчора до РДА надійшло розпорядження Кабміну про збільшення обсягу субвенції з держбюджету на заходи соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 5 млн 220 тис. грн.

Як зауважив заступник голови райради Ігор Грабарь, з  цієї суми, виділеної за сприяння народного депутата України Василя Петьовки, 1,5 млн грн. піде на закупівлю медичного устаткування довгострокового користування для Тячівської РЛ №1, що дозволить розширити сферу надання медичних послуг і проводити складні операції на місці, у Тячеві. Обладнання для лікарні придбають ще цього року. 1,5 млн грн. спрямовано на співфінансування капремонту дороги Тячів-Округла-Вільхівці-Лази у Тячівській ОТГ. Іншу частину  фінансів спрямували  на ряд об’єктів у населених пунктах району. У їх числі капремонт частини приміщень Дубівського ДНЗ №2, капітальний ремонт (часткова заміна вікон і дверей) Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., капремонт будівлі Німецькомокрянської ЗОШ І-ІІ ст., капітальний ремонт вулиць Возз’єднання в смт Тересва, будівництво мережі вуличного освітлення в с.Раково Вільховецької ОТГ та інші.

Зрештою, розглянули основне питання порядку денного – затвердження основного фінансового документу Тячівського району на 2019 рік. За бюджет народні обранці проголосували одностайно.

Депутати прийняли й низку інших  рішень   – надали дозвіл на придбання приміщення для Углянської ДШМ, затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Ганичі та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду Т.Купчинській для ведення фермерського господарства.

Насамкінець голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук подякував депутатам за плідну роботу упродовж року. А викладачі Тячівської ДШМ колядками та щедрівками привітали усіх присутніх у залі з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Наталія Маджара для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply