Без застави. Підлітка з Нижньої Апші залишать під вартою

За заявою прокуратури Хустський районний суд виключив можливість внесення застави стосовно школяра із с. Нижня Апша, який обвинувачується в умисному вбивстві семикласника.

За словами спікер-судді Хустського районного суду Олени Лук‘янової, суд прийняв рішення про виправлення допущеної описки в ухвалі від 12 грудня 2018 року, згідно з якою стосовно обвинуваченого застосовується виключно запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 15-річний житель с.Нижня Апша, Тячівського району, обвинувачується в тому, що 14 березня 2018 р., в ході сварки з товаришем, завдав останньому множинні колото-різані рани, від яких той помер на місці.

Наразі відносно обвинуваченого продовжили строк тримання під вартою до 16 лютого 2019 р. без визначення розміру застави.
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Руснак - 15.12.2018 3:24:26 - 91.224.179.*** відповісти

    Озвучте суму тої "описки",ви ,хабарники,феєри,гошовські,дворніченки,крегули,фазекошки,кожушки з "рішалами" пуканичами,івашковичами(котрий уже ледве ходить,так бог дав,оби більше людям не калічив долі) вас чекає кіть не людський суд,то божий точно,і оті гроші вам невдовгий час будуть непотрібні.Исе не омине і кеміня.Як вдовиць ,заклинаю,АМІНЬ!

Коментувати новину Cancel reply