Вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму» (ФОТО)

Днями в ужгородському видавництві «Патент» вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму». Наклад – 400 примірників. Як зазначено у вихідних даних книги, автором ідеї та проекту виступив Тячівський міський голова Іван Ковач, упорядником – Михайло Данилюк, голова редколегії – секретар міської ради Іван Крічфалушій. До її складу також увійшли Михайло Савчук, Наталія Іванчова та Олена Бісько.

«Тячів, як і кожне місто, сповнений духовними і матеріальними набутками десятків поколінь, які залишили в його історії свою неповторну сторінку. Завдячуючи художникам і фотографам, найбільш вікопомні події зафіксовані в живих яскравих кольорах фотографій і картин. Із сторінок цієї книги альбому місто постає у всій своїй величі і красі», – йдеться в анотації до видання.

Книга складається з дванадцяти розділів: «Як тебе не любити», «Подих історії», «Зустріч минувшини з модерном», «Духовна скарбниця», «До світла, до знань», «На варті здоров’я», «На культурно-мистецькій ниві», «Соціально-економічні перетворення», «Спортивний вимір», «Драйвер міського життя», «Дружбою освячені», «Святкова палітра».

На 156 глянцевих сторінках вміщено тематичні замальовки про основні етапи розвитку міста над Тисою від давнини до сьогоднішніх днів, проілюстровані світлинами, віднайденими в архівах, фотокопіями історичних документів, а також фотознімками авторства місцевих фотографів та аматорів фотомистецтва Ніколетти Попович, Івана Козуряка, Василя Сойми, Олександра Ботигіна, Іванни Фіцай, Наталії Маджари.

«Кожен із розділів книги – це відлуння сивої давнини і живий пульс сьогодення, кожна світлина – коштовна перлина в історичному намисті Тячева», – зазначають автори видання.

Книгу видано коштом місцевого бюджету.Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply