Нова українська школа: на Тячівщині стартують на високій ноті

У новому навчальному році до 111 перших класів загальноосвітніх шкіл Тячівського району, що на Закарпатті, зараховано 2163 учнів.

Для порівняння: навіть у 125-тисячному обласному центрі першокласників буде на 345 менше. Це змушує освітянські кадри району докласти чималих зусиль, ще і ще раз вивіряти подальші кроки. В цьому, повідомила начальник управління освіти райдержадміністрації Марія Думнич на розширеному засіданні колегії освітніх працівників району, сприятиме навчальна програма за принципами Нової української школи. Навчання за цією програмою пройшли всі вчителі початкових класів та вчителі іноземних мов, які за новими стандартами викладатимуть у перших класах. У районі вже є приклад успішного впровадження цієї програми, яка експериментально діяла у двох перших класах Ганичівської загальноосвітньої школи.

Напередодні 1 вересня вчителі підбивали підсумки з інклюзивного навчання для дітей із особливими освітніми потребами. Минулого навчального року ним опікувався новостворений «Тячівський районний інклюзивно-ресурсний центр». У цей спосіб навчалося 10 особливих дітей у 8 закладах освіти. А з 1 вересня нинішнього навчального року за інклюзивною формою навчатимуться вже 79 учнів. До слова, ще 38 освоюватимуть шкільну програму індивідуально. До перших класів на Тячівщині піде також 21 дитина з особливими освітніми потребами.

Йшла мова й про підручники та дидактичний матеріал для тих, хто вперше піде до школи. Тут батькам першачків нема про що хвилюватися. Адже за рахунок субвенційних коштів, наданих Кабінетом Міністрів, було придбано весь необхідний дидактичний матеріал. Крім того, для перших класів району за кошти від субвенції обласної ради закупили комп’ютерну техніку та шкільні дошки.


Василь Бедзір,

«Урядовий кур’єр»


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Костевич Квiта - 15.09.2018 8:05:55 - 37.53.63.*** відповісти

    У селi Пiдплеша тячiвського району эвроклас не забезпечили нiчим окрiм iграшок. Старi парти, розваленi шкафчики,провислi дверi... туалет на дворi школи " туалетом "назвати не можна то вже на моб думку порушуэ всi права дiточок. Батьки не в змозi постiйно здавати такi грошi. При цьому у першому класi э учень на iнсклюзивному навчаннi, а умов для нього i для iнших дiточок для новоi програми немаэ. Дуже жаль що органам влади на все байдуже.

Коментувати новину Cancel reply