Лісівники Тячівського лісгоспу розпочали реалізацію дров на зиму

З наближенням до опалювального сезону все більше громадян звертаються до лісівників по дрова, інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

В Тячівському державному лісовому господарстві розповіли яка на сьогоднішній день реальна ціна на дрова.

Ціни на дрова паливні формуються відповідно до методичних рекомендацій по формуванню собівартості продукції, робіт і послуг на підприємствах лісового господарства та включають витрати на їх заготівлю і штабелювання на верхньому складі (в лісі) і вивезення на нижній склад лісгоспу. В ціну реалізації включається також ПДВ – 20%. Ціни на дрова твердолистяних порід на 15-20% вище в зв’язку з великими витратами на їх заготівлю.

Окрім того вже два роки підряд лісівник заготовляють та реалізовують дрова колоті.

Директор держлісгоспу Наталія Катреняк розповідає, що на нижньому складі ціни на дрова приблизно на 20% вище, оскільки їх вартість включає витрати на навантаження дров в лісі, їх вивезення з лісу і розвантаження на нижньому складі. І варто зазначити, паливо активно скуповують селяни.

Вартість дров твердолистяних колотих становить 1650 грн. за 1 кбм. Що стосується вартості дров’яної продукції лісівників – дрова для населення у залежності від породи деревини (твердолистяні чи м’яколистяні) можна придбати дрова на верхньому складі для населення за наступними цінами: 400 грн – твердолистяні; 350 – шпилькові дрова, твердолистяні паливні для підприємств та організацій – 900 грн.

Варто зазначити що ціни вказані на верхньому складі без доставки.

Охочих придбати екологічне паливо просимо звертатися за адресами:

Дубівське л-во, лісничий Калинюк В.В., 066-59-62-555
Тернівське л-во, лісничий Лавришин П.В., 096-81-36-565
Тарасівське л-во, ліссничий Магей В.М., 098-776-25-84
Тереблянське л-во, лісничий Булик Ю.М., 067-724-18-42
с. Нересниця, вул. Грушевського, 160, 097-287-59-86, адмінбудинок ДП «Тячівське ЛГ»Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Сила Слова - 29.07.2018 20:02:22 - 46.211.126.*** відповісти

    Написано так, що звичайна людина не зрозуміє, де і скільки ті дрова коштують. Для чого мені знати, що таке верхній склад, нижній склад? Візьми і напиши просто: самовивіз неколотих дров з лісу —стільки то, самовивіз вже колотих дров з бази— стільки-то, доставка ще стільки-то і т. д. Весь текст можна вмістити в 4 речення. Але ж ні, напхали кучу мусора словесного, а ти сиди і розбирайся.

Коментувати новину Cancel reply