На Тячівщині відзначать День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв – день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за волю, свободу і незалежність України.

День Героїв відзначають у травні вже понад сімдесят років.  В роки німецької та радянської окупації свято вшановували у підпіллі та в українській діаспорі. З проголошенням незалежності День Героїв відзначається в Україні. Хоча поки що воно не затверджене на державному рівні, але з року в рік громадськість і влада приділяють йому все більше уваги.

Цьогоріч з ініціативи громадської організації учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність», за підтримки районної та міської влади до відзначення долучиться і Тячівщина. З нагоди Дня Героїв в суботу, 19 травня, відбудеться автопробіг за маршрутом м.Тячів – смт Буштино – с.Угля – смт Дубове. Саме з цих населених пунктів були родом і поховані військові і добровольці з Тячівщини, які загинули під час бойових дій на сході України, – Роман Козичко (Тячів), Павло Дурунда, Віталій Бертолон (Буштино), Олександр Шимон, Володимир Цірик (Угля) та Микола Федоришин (Дубове). На могилах полеглих воїнів священнослужителі відправлять панахиди, а учасники автопробігу покладуть квіти та запалять лампадки пам’яті. Очікується, що у заході візьмуть участь рідні загиблих, ветерани АТО та військовослужбовці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, волонтери, представники місцевої влади.

Збір учасників заходу – 19 травня, о 9.30 за к.ч. на площі біля Тячівської РДА. Автопробіг стартує після підняття Державного прапора.


Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply