Зразковий хореографічний колектив «Квіти Карпат» із Буштина тріумфував на міжнародному фестивалі-конкурсі (ФОТО)

Вихованці зразкового хореографічного колективу «Квіти Карпат» Буштинської гімназії-інтернату взяли участь у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Самоцвіти Закарпаття» (керівник Олеся Кепіч), який проходив з 20 по 22 квітня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» (м.Ужгород).

На розгляд журі, до складу якого увійшли член спілки хореографів України, викладач українського народно-сценічного танцю та стилізації української хореографії НАКККіМ В’ячеслав Гуров,  хореограф з Китаю, Директор Центру культури та мистецтв Китаю в Україні Пен Лю, заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса Марк Орловський, було представлено три танці в різних номінаціях та вікових категоріях.

Окрім конкурсної програми, вихованці колективу здійснили екскурсію містом, відвідали Ужгородський замок і Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Ввечері всі учасники фестивалю пройшли святковою ходою від обласної державної адміністрації до амфітеатру, де і відбулося нагородження та невеликий концерт від членів журі.

За результатами конкурсу «Квіти Карпат» отримали два перші місця і одне друге. Першою премією колектив нагороджений за український народний танець у номінації «Народна хореографія» 911-13 років) та за танець «Моя країна – Україна» в номінації «Стилізована хореографія» (змішана категорія). Друге місце буштинські танцюристи отримали за танець «Музична скринька» у номінації «Бальна хореографія» (11-13 років).

«Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дітей та підтримці з боку батьків, за що їм велике спасибі», – каже керівник зразкового хореографічного колективу Олеся Кепіч.Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Аня - 27.02.2019 13:24:49 - 46.211.38.*** відповісти

    Хто зможе надати приватні уроки з хореографії буду дуже вдячна.Але потрібно буде доїджати.

Коментувати новину Cancel reply