У Тячеві проходить міжрегіональна конференція лікарів-рентгенологів (ФОТО)

20-21 квітня у Тячеві, на базі аквапарку «Марина», проходить міжрегіональна мультимодальна конференція-школа цифрових технологій, присвячена 20-річчю Центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України для спеціалістів-рентгенологів, комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії та ультразвукової діагностики. Тема заходу – «Роль променевої діагностики у забезпеченні ефективності первинної медичної допомоги».

Організаторами конференції виступили Харківська медична академія післядипломної освіти, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Асоціація радіологів України та Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

Такі медичні форуми проводяться щорічно у різних містах Закарпаття. Цьогоріч медики зібралися у Тячеві. У конференції візьмуть участь учасники з Закарпатської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Рівненської, Одеської, Київської областей та м.Києва.

Відкрив зібрання головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич, розповів про реалії та перспективи медицини Тячівського району, побажав колегам плідної роботи.

Після перегляду презентаційного ролика про Тячів, який підготувала лікар-рентгенолог Тячівської райполіклініки Марія Дьолог, учасники конференції  приступили до роботи. Сьогодні перший, лекційний, день конференції, а завтра відбудуться чотири майстер-класи з розглянутих у лекційному курсі тем.


Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply