Мешканці Тячівщини невдоволені законопроектом, який забороняє вивішувати прапори інших країн (ВІДЕО)

Негативну реакцію викликав у жителів Тячівщини законопроект щодо впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України, який зареєстрував у ВР Віктор Балога.

Голова товариства румунів на Закарпатті каже, що здивований, бо символіка країн-сусідок і законом не заборонена, та й ніколи нікому не заважала. Впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України, передбачається штраф або ж взагалі – терміном на 2 роки ув’язнення. Таку ж реакцію викликав зміст законопроекту і у жителів Тячівського Солотвина. Там на будівлі селищної ради – 3 прапори: український, румунський та угорський. Місцеві кажуть, треба усвідомлювати різницю між державним прапором і національним. Подробиці - у сюжеті телеканалу М-Студіо:


Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Василь - 07.04.2018 21:25:30 - 95.135.199.*** відповісти

    Чому пан Йовдій ,маю на увазі Василя не повісить Румунський прапор на власній хаті,як громадський діяч нацменшини.

  • Фіцай Іван - 07.04.2018 20:11:12 - 31.41.89.*** відповісти

    Законопроєкт правильний, давно потрібно це врегулювати на законодавчому рівні, а національні меншини нехай неманіпюлють. Де ви бачили закордоном, щоб український прапор був на державній установі.<br>

  • Мешканець Тячівщини - 07.04.2018 14:19:33 - 195.66.156.*** відповісти

    Заголовок не відповідає дійсності, бо не мешканці, а представники певних громад. Законопроект давно пора реалізувати! На адміністративних будівлях має висіти лише державний прапор і більше ніякий. Не потрібно маніпулювати термінном - національний чи державний прапор! Національні прапори сусідніх держав, максимум хай вивішують на будівлях культурних товариств.

Коментувати новину Cancel reply