Тячівський держлісгосп реалізував майже 10 000 куб.м. дров

Ще донедавна колоті дрова лісові господарства не реалізовували, але часи змінюються. Жителі Тячівщини активно переходять з газу на використання “зеленого” палива. Місцеві готові купувати дрова майже по 2000 гривень за кубометр. Оскільки попит теж зростає, то лісівники стали й більше заготовляти дров’яного палива.

Тим більше, що в Тячівському держлісгоспі дрова виробляються за допомогою сучасного колуна, інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ Колоті дрова пакуються в спеціальні піддони для зручного транспортування. У цих же касетах дрова вантажаться в машини і відправляються на за місцем призначення. Адже важливо, щоб під час транспортування товар не розсипався.
 
Наводимо ціни, що діють на складі підприємства: ціна міняється від 1200 до 1890 в залежності від породи за один кубометр. Вартість такого паливного матеріалу дещо вища за звичайні дрова. Адже у неї включено собівартість деревина та витрати на заготівлю продукції. І це приносить лісгоспу значні кошти, враховуючи те, що лісове господарство відносно молоде. Цього року лісівники вже реалізували 210 куб. м. дров колотих та 9149 куб. м. дров метрових. Лісівники планують до кінця опалювального сезону ще продати понад 2000 куб. м. Паливний матеріал можна придбати безпосередньо в адмінбудинку лісгоспу, що знаходиться у селі Нересниця, – розповідає директор лісгоспу Наталія Катреняк.
 Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply