Закарпатські депутати клопочуть про Солотвинський солерудник

Унаслідок обмеженого фінансування, найбільш необхідні, першочергові заходи, які б були спрямовані на локалізацію надзвичайної ситуації, не проводились

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

У своєму колективному запиті, поданому під час першого пленарного засідання 9-ої сесії, депутати облради просять очільника облради Михайла Рівіса клопотати перед Міністерством агрополітики щодо внесення зміни до порядку фінансування бюджетної програми з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт Державного підприємства "Солотвинський солерудник" на Тячівщині.

У депутатському запиті сказано, що підприємство знаходиться в процедурі ліквідації з 15.12.2006 року.

"В умовах прогресивного погіршення рівня екологічної та промислової небезпеки в зоні надзвичайної ситуації державного рівня на території смт Солотвино, з 2013-11.2017 років на її ліквідацію виділено з бюджету України катастрофічно низький відсоток від проектних призначень. На протязі попередніх років, внаслідок обмеженого фінансування, найбільш необхідні, першочергові заходи, які б були спрямовані на локалізацію надзвичайної ситуації не проводились, що призвело до її стрімкого розростання й ускладнення.

Вже кілька років, за відсутністю належного фінансування, не проводяться необхідні відновлювальні роботи, на утримання апарату також йде значна кількість коштів".

Депутати просять Міністерство аграрної політики України винайти можливість щодо термінової засилки проекту змін до порядку фінансування бюджетної програми з ліквідації та екологічної реабілітація території впливу гірничих робіт державного підприємства на затвердження до Мін'юсту України та прискорити винесення його на затвердження до Кабінету Міністрів України.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply