Мокрянський лісгосп спродав понад 10 тис м3 дров

Заготівля сировини лісівниками триватиме й надалі. Тож мешканці навколишніх сіл, які ще не придбали тверде паливо на зиму, зможуть це зробити у будь-який час.

Лісівники розповідають, що купують у них дрова впродовж цілого року, однак восени попит на тверде паливо значно зростає.

 Як інформують у ДП «Мокрянське ЛМГ», за 10 місяців цього року підприємство спродало близько 10,2 тис.м3 творедого палива. Основна частина дров реалізовано населенню – 9336 кубометри сировини. Також лісгосп заключає договори з деякими сільськими радами та закладами освіти. Нині вже забезпечено дровами Краснянську, Вільховецьку, Вільхівськолазівську, Глибокопотіцьку школи та Дубівську ЗОШ І-ІІ ст. №1. Також придбали за договором тверде паливо від лісгоспу Краснянська й Руськомокрянська сільські ради та Усть-Чорнянська селищна ради, а також Дубівська РЛ №2..  Разом з тим, підприємство цьогоріч, відповідно до виграного тендеру, забезпечує дровами ще й медичні заклади району. Так, лісгосп вже реалізував медичним закладам 539 м3 дров.

Як зазначають лісівники, реалізація дров населенню та фірмам триватиме й у зимовий період.


Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply