По дрова – до Тячівського лісгоспу

З приходом осені населення та установи району починають активно запасатися твердим паливом на зиму. Одним з реалізаторів такої сировини є Тячівський лісгосп. Це підприємство не тільки спродує звичайні, метрові дрова, а й вже готові, колоті та складені у піддони.

Як розповідає директор підприємства Наталія Катреняк, пік продажу дров паливних припав на початок осені.

Забезпечення місцевого населення твердим паливом – одне із завдань нашого господарства, – стверджує директор лісгоспу. – Наразі реалізовано вже 6 459 кубометрів дров мешканцям району, з них 190 кубометрів – це колоті  дрова.   І зараз продукція на складі не залежується: як звичайні дрова, так й колоті громадяни активно розкуповують. Більшість покупців – власники приватних будинків, але й деякі підприємства переходять на дров’яне опалення.

Лісгосп також постачає дрова й установам району. Зокрема, дровами забезпечено дошкільні та шкільні заклади, окрім Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст., яку лісгосп забезпечить дровами ближчим часом,  Вільховецької громади. Також  Тересвянську школу забезпечено на 70% твердим паливом, а селищну раду та Ганичівську сільську раду, Ганичівський ДНЗ та підрозділи КЗ «Місцева пожежна охорона у Тячівському районі» -  повністю. За укладеними угодами, підприємство мало забезпечити установи 160 м3 дров, а доставлено – 168 м3.

З початку року вартість твердого палива дещо змінилася. Так, за 1 кубометр дров твердолистяних, придбаних на верхньому складі, населення платить 375 грн, а організації та підприємства – 700 грн. Однак транспортувати продукцію покупець має самотужки. А ось готові колоті дрова, складені у піддони, які спродуються на території контори лісгоспу, вартують 1500 грн за 1 м3 сировини.

До кінця року лісгосп має намір заготовити для реалізації  ще близько 3 тис м3 дров, з них 100 кубометрів лісівники  поколють та складуть у піддони.


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply