Усть-Чорнянські рятувальники шукали заблукалого грибника (ФОТО)

У неділю, 17 вересня, в районі г.Попадя під час походу по гриби відбився від товаришів та заблукав 39-річний мешканець Міжгірщини.

Спочатку його намагалися відшукати самі  друзі, коли ж стало очевидно, що без рятувальників віднайти чоловіка не вдасться, зателефонували до служби порятунку. На пошуки зниклої людини вирушили рятувальники Міжгірського ГПРВ разом з колеги Усть-Чорнянського ГПРВ, пошукові роботи проводилися у лісових масивах двох районів – Міжгірського та Тячівського.  Грибника відшукали  у лісах Міжгірщини.  Життю та здоров’ю чоловіка нічого не загрожувало, хоч й потрапив він під бурю.
 
Як зазначає начальник Усть-Чорнянського ГПРВ Артур Дикун, за цьогорічний грибний сезон це був перший випадок, коли грибник заблукав у горах і для його пошуку було залучено усть-чорнянських рятувальників. Хоч любителі тихого полювання  блукають у лісі частенько, однак зазвичай знаходять орієнтир й вибираються з гущі лісу самостійно.

Тому рятувальники звертаюся до всіх візитерів лісу: будьте максимально уважні під час походу, бо заблукати у лісі може й досвідчений грибник.Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply