У ДП «Брустурянське ЛМГ» повним ходом йде реалізація дров

З наближенням холодної пори роки мешканці району розпочинають активно запасатися альтернативним видом палива. Найпопулярнішою сировиною користуються дрова паливні. Їх придбати можна у лісгоспах району.

Так, у Брустурянському лісгоспі на сьогоднішній день дрова хвойні для населення коштують 200 грн. за 1 куб сировини, а для підприємців - 400грн, букові та дубові – за 350 грн, для підприємців - 500 грн. Крім того, спродує лісгосп пиловник різних сортів, діаметрів та довжин. Для цього необхідно звернутись до керівників виробничих підрозділів - Буштинського лісництва, що у смт Буштино, Грушівського (с. Грушево), Груниківського (с. В.Угля), Нересницького (с.Нересниця), а також можна звернутися до очільників Кедринського, Лопухівського, Плайського та Турбатського лісництв, або прийти в контору лісгоспу, що знаходиться за адресою: с.Лопухово, вул. Партизанська, 1.

У лісгоспі розповідають про процедуру придбання дров. Громадяни, які купують лісопродукцію (пиловник, дрова), має написати заяву на ім'я директора лісгоспу, вказати свою адресу та індифікаційний код. Відтак, керівник лісгоспу ставить підпис, що дає дозвіл виписати наряд на відпуск лісопродукції. Затим замовник оплачує в касі вартість продукції. Після отримання наряду на відпуск лісопродукції він домовляєтесь із керівником виробничого підрозділу про час отримання товару. Покупець самотужки має транспортувати дрова. Майстер по лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку для маркування деревини на дрова або пиловник.

- Працівники лісництв проводять рубки догляду в молодняках: проріджують густонасаджені дерева, прибирають сухостійні та хворі насадження. Отримані після проведення рубки лісу дрова реалізують для опалення та технологічних потреб для населення, – повідомив директор лісового господарства Михайло Бігун.

В лісгоспі в основному серед покупців дров є місцеве населення. А ось для технологічних потреб ділову деревину закуповують фірми і приватні особи, що займаються виготовленням дрібних виробів з дерева й закуповують сировину на аукціонних торгах згідно з нормами чинного законодавства України.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером тел.: 0963355458.


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply