У Ганичівській школі першокласники навчатимуться за пілотною программою

Про це повідомила начальник управління освіти РДА Марія Думнич під час засідання розширеної колегії.

Вже традиційно перед початком навчального року освітяни району проводять підсумки роботи та накреслюють плани на новий навчальний рік. Саме з такою метою 29 серпня  було проведено розширену колегію управління освіти РДА у приміщенні ЦДЮТ, де зібралися директори загальноосвітніх шкіл, завідуючі дошкільними навчальними закладами та керівники позашкільних установ району.

Найперше, начальник управління освіти РДА Марія Думнич інформувала присутніх про підсумки роботи освітніх закладів району у 2016-2017 навчальному році та про завдання на 2017-2018 навчальний рік.

Особливої уваги набули питання подальшого розвитку мережі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, охоплення обов’язковою дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку, якісного кадрового забезпечення навчальних закладів, організації ефективного навчального процесу у всіх освітніх закладах району та інші.

Марія Василівна розповіла й про новації у галузі. Зокрема, у цьому навчальному році Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст. стане однією з ста шкіл країни, де впровадиться експериментальний метод викладання у молодшій школі. Тут першачків вчитимуть за новими стандартами – сучасним підходом до викладання та вивчення предметів. Ганичівські учні першого класу та педагоги стануть першопрохідцями у реалізації нового стандарту реформи «Нова українська школа», яку в наступному навчальному році планують запровадити вже у всіх школах держави.

Також було затверджено кандидатуру педагогічного працівника району для присвоєння обласної премії ім. А. Волошина. Ним став директор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст Юрій Бойчук.

Завершуючи роботу розширеної колегії управління освіти, з обговорених питань було прийнято відповідне рішення.

Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply