Величаю вас, Карпати: до Дня конституції на Говерлі підняли найдовший прапор України

Державні свята на честь України на Закарпатті відзначають особливо. Так, на день Конституції, на найвищій вершині Українських Карпат - горі Говерлі, встановили рекорд.

Тут підняли найдовший прапор України  та провели захід,  що об'єднує державу. 110-тиметровий стяг вагою кількадесят кілограмів учасники акції  з усіх куточків країни  винесли на вершину Говерли. Не злякала їх ні довга дорога, ні втома, адже робили спільну справу для прославлення Державних символів. Ініціатор заходу Ігор Іванків розповідає: " Справжній патріотизм не супроводжується постійними вигуками "Слава Україні" , але має голосні національні акценти! А в загальному зробили велику справу  для нашої держави!".  Підтримав проведення акції  - підняття найбільшого  національного прапора на найвищу гору України і народний депутат України Василь Петьовка.

До Дня прапора та Дня Незалежності автор ідеї та продюсер Ігор Іваків та народний артист України  Іван Попович презентували роботу «Величаю вас, Карпати – Карпати єднають Україну», у якому використані фрагменти  відео зі сходження  на  Говерлу та встановлення національного рекорду з найбільшим Національним прапором України.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply