На Рахівщині відбувся фестиваль «Апшанська смаженина» (ФОТО)

В неділю, 16 липня, у Верхньому Водяному відбувся перший кулінарний фестиваль «Апшанська смаженина». Захід організували та провели з нагоди Дня села. Родзинкою свята стала страва, що готується у цій місцевості та передається у покоління – смачна смажениця.

На захід завітало чимало почесних гостей, представників органів самоврядування, культури, лісового господарства та громадських діячів.

Влаштували і конкурси з приготування м’ясних страв. Кращими у приготуванні смаженини зі свинини стали колектив Верхньоводянського лісництва ДП ,,Великобичківське ЛМГ”, смаженини з баранини – колектив Лужанського лісництва ДП ,,Великобичківське ЛМГ”, а смаженина з курятини – колектив мисливців села В. Водяне. Їх відзначили спільними грамотами РДА та райради.

А виступ народної артистки України Лілії Сандулеси став неочікуваним дарунком до свята для гостей та громади села від народного депутата України Василя Петьовки. Присутні зустріли виступ зірки  бурхливими оваціями. Голова села Віталіна Гуцул висловила вдячність артистці, та народному депутату Василю Петьовці за такий чудовий та неочікуваний сюрприз, який став справжнім подарунком до свята.













Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply