У Біловарцях діти сіли за парти оновленої школи

Ремонт у цьому навчальному закладі тривав ціле літо. І закінчився вчасно. Вже на святкову лінійку учні зайшли в чисті й облаштовані приміщення та оновлені рідні класи.

- Якщо б ви бачили нашу школу нещодавно, то не впізнали б, - пригадує директор Світлана Дочинець. – Ми щиро вдячні керівництву району, майстрам, колективу та батькам, всім хто взяв участь у проведенні ремонту, за їх старання. Повірте, без ентузіазму зробити заплановане не вдалося б. 

А роботи в школі проведені чималі. Зокрема, було знято майже всю стелю першого поверху – старі, протрухлі дерев'яні балки та обшивку замінено на нові. Також відремонтовано покрівлю – майстри перестелили більше 100 листів шиферу. Замінили газовий котел та відремонтували систему опалення. І, звісно ж, вже власними силами колективу та батьків побілили та покрасили всі внутрішні приміщення. Напередодні 1 вересня ще й дружньо прибрали шкільну територію. 

Тож на урочистій лінійці з нагоди Дня знань за доброю християнською традицією було проведено обряд освячення оновленого закладу настоятелем Св. Покровського храму – протоієреєм Михаїлом Дудашом. З Божим благословенням всі присутні на святі побажали учням та педагогам успішного нового навчального року. 

 Любов Немеш


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply