У Буштині сміття біля багатоповерхівок не вивозять більше місяця (ФОТО)

Мешканці житлового масиву в селищі діляться у соцмережі фотодоказами сміттєвих завалів поблизу п’ятиповерхових будинків по вул.Незалежності. Буштинці кажуть: сміття з п’ятиповерхівок №№1, 3, 5, 7 не вивозять вже більше місяця. Найбільше людей хвилює те, що купи непотребу знаходяться буквально в кількох метрах від дитячого садочку. Така ж ситуація і в будинках по вулиці Травневій.

Як з’ясувалося, вивезенням твердих побутових відходів у житловому масиві повинно займатися КП «Буштиносервіс». Чому сміття накопичується в районі багатоповерхівок – запитуємо у директора комунального підприємства Павла Довгія.
Посадовець підтвердив: востаннє сміття з-під житлових будинків вивезли ще у травні. З того часу «Буштиносервіс» цим не займалося – тому що, мовляв, по-перше, спочатку вирішували питання щодо водопостачання, а по-друге, угоди на послуги вивезення ТПВ з підприємством уклали всього 50 із 246 власників квартир.

За умовами договору, вартість послуг з вивезення відходів КП «Буштиносервіс» становить 17 гривень з особи на місяць. Керівник КП каже: для деяких мешканців ця сума завелика, тож, за їх же словами, краще укладатимуть угоди з ТОВ «Екосіті», яке також надає послуги з вивезення сміття у селищі. «Та поки цього не помітно» – констатує він.  «Буштиносервісу» мешканці також іще не платили за вивіз сміття.

Павло Довгій обіцяє: для потреб мешканців, які уклали угоди з КП «Буштиносервіс», з понеділка на подвір’ях багатоповерхівок будуть заливати закриті сміттєві майданчики з контейнерами. Кошти на це має виділити селищна рада. Таке рішення, зі слів посадовця, вже прийнято. Тоді буде налагоджено регулярний вивіз сміття для тих, хто сплачує за це.

Втім, залишається незрозуміло, чому підприємство, яке вже уклало угоди з півсотнею власників квартир, досі не встановило баків для відходів.

Чи дотримаються комунальники обіцянки врешті облаштувати сміттєві майданчики та чи вплине це на ситуацію загалом – можна буде переконатись найближчим часом. Між тим, стихійні смітники поблизу житла можуть мати серйозні наслідки. Гори невивезеного сміття ставлять під загрозу санітарно-епідеміологічну ситуацію у мікрорайоні, включно з дитсадком. Особливо зараз, у спеку, такі смітники перетворюються на джерело небезпечних інфекцій та спалахів захворювань серед людей, шкідливі речовини отруюють ґрунтові води, вже не кажучи про «мальовничі краєвиди» з вікон і постійний сморід навколо.


Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply