У Руській Мокрій укріплять береги річки Мокрянка (ФОТО)

Паводки, що вирували у гірських селах району минулими роками, завдали чимало шкоди місцевим мешканцям.

Зокрема, повноводна річка Мокрянка пошкодила береги на територія Руськомокрянської сільської ради. За підсумками обстежень, які проводили працівники Тячівського УМВГ під керівництвом начальника Сергія Стойки, на березі річки Мокрянка на території Руської Мокрої через паводок утворилися три аварійні ділянки та ще  дві – на території Німецької Мокрої. Наразі розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт всіх п’ятьох аварійних ділянок та проведено їх експертизу.

Як зазначає Анатолій Михайлович, найбільш небезпечною було визначено ділянку при в’їзді до населеного пункту, де вода підмила берег та пошкодила автошлях, утворивши прірву висотою понад 4,5 метри. Саме тому найперше розпочато роботи з ліквідації аварійності цієї ділянки. Передбачається, що підпірна стінка матиме висоту 4,5 метри та довжину  до 40 метрів.

- Наразі працівники хустської фірми «ПМК-240» провели підготовчі роботи та завезли необхідний будівельний матеріал, - розповідає сільський голова. – Як тільки фірма завершить роботи з укріплення берегів річки Тересва в Усть-Чорній, працівники розпочнуть будівництво підпірної стінки у Руській Мокрій. Фінансування ремонтних робіт проходить з обласного бюджету. Після цього візьмуться за капітальний ремонт другої за небезпекою аварійної ділянки у с. Німецька Мокра.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року працівники хустської фірми «ПМК-240» відрегулювали близько 2 км русла річки Мокрянка, захистивши таким чином від ймовірного підтоплення центральну частину села.Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply