Хореографічний колектив Буштинської гімназії-інтернату «Квіти Карпат» став першим на всеукраїнському фестивалі у Буковелі (ФОТО)

З 28 квітня по 1 травня на гірськолижному курорті Буковель проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Таланти Карпат», в якому змагалися кращі танцювальні колективи з усіх куточків України. Серед них – і хореографічний колектив Буштинської гімназії-інтернату «Квіти Карпат».

До складу журі конкурсу увійшли фіналіст проекту «Танцюють всі», хореограф проекту «Майданс-3» Вадим Лященко, Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету Герман Юрченко, хореограф проекту «Майданс», півфіналістка проекту «Танцюють всі» Мар’яна Свята, а також Заслужений діяч естрадного мистецтва України, магістр педагогічних наук Віта Савінська.

На розгляд поважного журі буштинці представили два танці. Блискучий виступ юних талантів вразив членів журі, і «Квітам Карпат» присудили перше місце у змішаній категорії.

«Ці хвилини радості передати словами неможливо, – каже керівник колективу Олеся Кепіч. – У той момент на очах з’явились сльози щастя!».

За перше місце танцюристів та їх наставницю відзначили оригінальними керамічними медалями, кубком та дипломом.
Керівник колективу Олеся Кепіч отримала диплом за високу педагогічну майстерність та професійне виховання творчої молоді. 

Окрім виступу на конкурсі, на учасників фестивалю чекали майстер-клас та флешмоб від іменитих членів журі Вадима Лященка та Мар’яни Святої. Дітям влаштували екскурсію гірськолижним курортом з катанням на підйомниках, грою в сніжки та спогляданням гірських краєвидів. Також відвідали місцеве найбільше штучне озеро в Україні. У розважальному центрі «Бука», де проходив конкурс, на дітей чекали атракціони та різноманітні ігри.

«Радості дітей не було меж. Саме заради таких митей хочеться працювати і творити, створювати нові хореографічні композиції, щоби показувати свою майстерність та отримувати нові знання від інших», – ділиться враженнями керівник колективу «Квіти Карпат» Олеся Кепіч.

Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply