Вихованці Солотвинської школи-інтернату отримали в подарунок ранці з набором шкільного приладдя

Вчора, 2 вересня 2013 року, півсотні учнів 1-4 класів-вихованців Солотвинської допоміжної школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей з вадами розвитку отримали від народного депутата України Василя Петьовки до початку нового навчального року цінні подарунки – новенькі ранці високої якості з необхідним для навчання шкільним приладдям.

Для дітлахів, які потребують особливої опіки, та їх батьків така підмога стала дуже доречною, адже багато з них – соціально незахищені та малозабезпечені.

А вручила наплічники кожному школярику помічник народного депутата України Василя Петьовки, депутат Закарпатської обласної ради Марія Думнич. Директор закладу Вікторія Боднар адресувала народному депутату теплі слова вдячності за вияв уваги і турботи про вихованців школи-інтернату. 

Такі ж подарунки – шкільні ранці з набором необхідного приладдя – отримали і  40 учнів початкових класів Великобичківської школи-інтернату. 1 вересня за дорученням народного депутата України В.В.Петьовки їх вручив депутат Рахівської районної ради Йосип Божук.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply