У селі Глибокий Потік обіцяють збудувати дитячий садочок

1 вересня у селі Глибокий Потік відбулася важлива історична подія – закладення капсули під будівництво нового дитячого садочка на 40 дитячих місць (2 групи).

Ще у 2007 році сесією сільської ради під головуванням сільського голови Василя Буги було прийнято рішення про спорудження садочка та виготовлено проектно-кошторисну документацію. Однак через фінансові труднощі проект не було реалізовано. 

Тільки у 2012 році проведено тендер на будівництво дитячого садочку, який виграла місцева фірма «Дан Буд Україна». Вже в цьому році рішенням районної сесії було спрямовано кошти на початок будівництва.

 


Під час закладання капсули було підготовлено послання нащадкам, в якому виражено побажання маленьким жителям села, юним громадянам України при міцному здоров’ї, гарному настрої реалізувати у цьому дитячому закладі, який буде збудований, усі свої таланти та мрії. «Саме на вас покладаються надії на подальшу розбудову нашого населеного пункту, покращення добробуту і благополуччя громади», - йдеться у посланні. 

 


Дане послання було закладено в капсулу, яку згодом будівельники замурують у фундамент. Відтак, за доброю християнською традицією, відбулося освячення місця забудови настоятелем місцевої церкви, повідомляє прес-служба Тячівської РДА.Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • вай... - 22.09.2014 21:35:26 - 31.41.93.*** відповісти

    ...усі свої таланти та мрії можуть реалізувати діти у 5-ти метрову ямі,яка більше року чекає на будівельників.

Коментувати новину Cancel reply