Власник пекарні «Колосок»: «Смачна та паска, що спечена з любов’ю та за старовинним рецептом предків»

Невід’ємним атрибутом світлого свята Воскресіння Господнього, яке святкуємо цієї неділі, є запашний святковий хліб – паска. Паска – це особливий символ і смачна страва, яку обов’язково освячують у храмі, якою починають святковий сніданок, пригощають рідних і близьких, наділяють бідних і нужденних. Не кожен нині може сам спекти великодній хліб.

Однак на свята ніхто з мешканців району без паски не залишиться. Адже запашний, виготовлений з любов’ю святковий хліб можна придбати у магазинах, куди їх доставляють численні приватні пекарні району. Смачну паску, спечену за старовинним рецептом наших предків реалізовує у гірських селах району й пекарня Сергія Вурсти «Колосок», що діє у Дубовому.

Впродовж року підприємство пече різних сортів хліб та хлібобулочні вироби, а напередодні світлого свята Воскресіння Господнього до асортименту продукції додається й паска.

Власник пекарні Сергій Вурста запевняє, що великодній хліб, як і вся продукція від ПП «Колосок», має високу якість, завжди свіжа і смачна, та найголовніше, виготовлена з натуральної екологічно чистої сировини та з любов’ю.

– Щороку на Великдень печемо паски за традиційною рецептурою наших прадідів. Використовуємо тільки добротні продукти. Всі складники – виключно натуральні. У святковому хлібі немає жодних штучних барвників чи покращувачів, або інших хімічних добавок, – зазначає власник.

Готуються до випікання пасок на підприємстві за місяць до свята.

– Наші працівники починають заготовляти оздобу для пасок – різноманітні віночки та хрестики з прісного тіста – ще задовго до свята. Ці заготовки зберігаємо у спеціальному холодильнику. Це економить час вже під час виготовлення пасок, – розповідає Сергій Вурста.

Пекти ж святковий хліб у пекарні «Колосок» розпочинають за тиждень до Великодня.

– З початку цього тижня на підприємстві кипить робота з випікання пасок для мешканців району. У виробництві задіяно близько 20 осіб, які працюють у дві зміни – ранкову та вечірню. Щоденно випікаємо кілька сотень пасок, які упаковують та розвозять до торгових точок, – розповідає власник пекарні.

Загалом, за тиждень підприємство випекло близько 5 тисяч великодніх хлібин, які було транспортовано для реалізації до численних населених пунктів: від Нересниці до Широкого Луга та від Добрянського до Німецької Мокрої та Лопухова.

І хоч більшість великодніх хлібин виготовлено для продажу населенню, та на підприємстві не забувають про те, що необхідно напередодні Великодня дбати про особливо  потребуючих. Адже ще на початку квітня першу партію пасок було  виготовлено, як благодійну допомогу. Так, понад 100 великодніх хлібин працівники випекли для військових, що нині перебувають у зоні АТО, аби й вони відчули смак запашного домашнього хліба й відсвяткували світле християнське свято. Ці паски минулого тижня Сергій Вурста передав на передову через волонтерів за сприяння керівництва РДА.

Відчути тепло й радість Великодня допомогли пекарі ПП «Колосок» й мешканцям району, які самі не спроможні випекти, чи купити святий хлібець. Так, на замовлення нардепа Василя Петьовки, фірма виготовила близько 2 тисяч пасок й доставила їх людям похилого віку та непрацездатним мешканцям району. Такі ж подарунки – запашний святковий хліб – напередодні Великодня підприємець Сергій Вурста підготував й 50 одиноким та непрацездатним особам, якими опікується Дубівський територіальний центр. Тож минулої середи соцробітники закладу передали гостинці від підприємця своїм підопічним.

– Сподіваємося, що великодній хліб від ПП «Колосок» смакуватиме всім. І хочемо, щоби свято світлого Воскресіння принесло в оселі наших земляків разом із нашими пасками тепло наших сердець, добробут і надію на добрий рік, – зазначив Сергій Вурста.

 Лідія Білак для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • кунь - 08.07.2017 9:14:47 - 31.41.89.*** відповісти

    На вигляд вкусно.

  • Галина - 24.04.2017 1:59:11 - 31.41.89.*** відповісти

    Дуже були смачними паски ваши гарно дякуемо Здоровья Вам всим и божои благодати

Коментувати новину Cancel reply