Тарасівські лісівники разом з школярами саджали ліс (ФОТО)

Вже традиційно навесні Тарасівське лісництво ДП «Мокрянське ЛМГ» бере активну участь у всеукраїнській акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках». Підтримує ініціативу лісівників та заохочує до проведення лісовідновлювальної кампанії й керівництво підприємства на чолі з Володимиром Куцином.

Тож й цієї весни працівники лісництва разом з  лісничим Іваном Декетом старанно підготувались до зазеленення території підрозділу. Для першої цьогоріч посадки лісу було вибрано ділянку площею 1 га в урочищі Козирьни, що під опікую майстра лісу Івана Сасина. Оскільки на території лісництва знаходиться розсадник, то й саджанці лісівники виростили самотужки. Загалом, під час акції  було висаджено 3 тис. сіянців клена несправжньопластонового та по 1 тис. бука лісового і ялини європейської.

Окрім лісівників, до лісовідновленої кампанії було залучено й більше 20 учнів шкільного лісництва, що діє при Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Іван Руснак). Юннати прибули до підрозділу разом з керівником шкільного лісництва, вчителем біології та хімії  С.М.Піцур, психологом Н.І.Бердар, медсестрою М.Ю.Сасин та соціальним педагогом Е.І.Фіцай. Також у заході взяли участь головний лісничий лісгоспу М.М.Михалчич та інженер з лісовідновлення І.М.Декет.

Найперше, помічник лісничого В.П.Фіцай провела для присутніх інструктаж з охорони праці під час лісовідновлювальних робіт.  Із закликом дбайливо ставитися до природи, оберігати її звернувся до присутніх  головний лісничий Микола Михалчич.

Відтак лісівники продемонстрували юннатам  майстер-клас з посадки дерев.

Одягнувши рукавиці та взявши до рук реманент й сіянці, школярі розпочали посадку. За 4 годин клопіткої праці було заліснено масив новими деревцятами.

За старання та любов до природи Микола Михалчич подякував учасникам акції й вручив їм грамоти та грошові винагороди. А на завершення лісівники почастували учасників акції смачним обідом на природі.

 
Колектив Тарасівського лісництва особливу подяку висловлює саме юним лісівникам, які відгукнулися на прохання взяти участь у посадці дерев. Адже саме у руках молоді – майбутнє лісу.

Валентина Фіцай, помічник лісничого Тарасівського лісництва


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply