У Тячеві на водіїв-«оленів» чекатиме евакуатор (ФОТО)

Сьогодні, 17 березня, у залі Тячівського ЦДЮТ відбулися громадські слухання, ініційовані розпорядженням Тячівського міського голови. У ньому взяли участь голова міста Іван Ковач, депутати та члени виконкому Тячівської міської ради, депутати Закарпатської обласної ради Іван Куцина та Петро Голубка, старости сіл об’єднаної громади, актив та мешканці міста – загалом, понад 90 учасників.

На порядку денному були вісім важливих питань, які стосуються розвитку та життєдіяльності міста. Головував на зібранні член виконкому міськради Петро Мацола.

Найперше, слово надали начальнику Тячівського відділу поліції Василю Майданику. Він, передусім, розповів про некомплект в особовому складі, що є проблемою у діяльності правоохоронців. Територію громади обслуговують два наряди груп швидкого реагування. Відтак проаналізував криміногенну ситуацію у Тячеві та селах ОТГ. За його словами, наразі вона є задовільною. Зауважив, що працівниками поліції вже встановлено особи злодіїв, які здійснили крадіжки у навчальних закладах об’єднаної громади, зокрема, у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського та Руськополівській ЗОШ І-ІІІ ст. Частину викраденого майна вже  повернуто у ці школи.

«Думаю, в найкоротший термін матеріали цього кримінального провадження будуть передані до суду, і особи будуть засуджені за скоєні злочини», – сказав Василь Майданик.

Також звернув увагу на те, що особливо важких злочинів на території громади не вчинялося, але варто проводити профілактичні заходи. Для цього за сприяння Тячівської міськради будуть виділені кошти на придбання додаткових відеокамер, які допомагатимуть поліцейським у роботі. Їх встановлять упродовж місяця у проблемних місцях Тячева та селах об’єднаної громади. А у перспективі планують запустити нову кабельну мережу, яка дозволить встановити більш потужні камери відео спостереження для розпізнавання осіб за обличчям.

Затим доповідач відповів на запитання присутніх. Мешканці Тячева питали, до яких заходів вдається поліція, щоб розкрити та запобігти крадіжкам з проникненням у приватне житло, які почастішали у Тячеві. Василь Майданик відповів, що з 16 скоєних крадіжок 12 розкрито.  Але згідно з законодавством, не завжди є підстави для затримання злодія.  Крім того, затриманий може бути звільнений з-під варти під заставу.

Тячівці підняли й проблему руху транспорту в центрі міста, хаотичного паркування у невстановлених місцях. Цей безлад, зазначали вони, призводить до того, що в місті стає некомфортно жити.

Відповідаючи на це, начальник відділу зазначив, що основною проблемою у цій ситуації є некомплект працівників. Василь Майданик запевнив, що у Тячеві щодня складають близько 10 постанов за порушення ПДР та паркування у невстановлених місцях. Але штрафи у 510 гривень не лякають порушників. Крім того, виконком міськради виділив земельну ділянку під штрафмайданчик, куди невдовзі евакуатором доставлятимуть автівки порушників. Після сплати штрафу до місцевого бюджету та послуг фірми-евакуатора водій зможе забрати авто. Цей механізм начальник відділу поліції пообіцяв запровадити за два тижні. 

«Я думаю, після цього буде небагато бажаючих паркуватись у невстановлених місцях», – висловився начальник відділу поліції. 


Матеріали по темі:

5 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • Іван - 19.03.2017 22:28:14 - 95.134.199.*** відповісти

  Слово пана, слово гонору.Побачимо як нач.поліціі п-к.Майданик виконає свою обіцянку.

 • тарас попович - 18.03.2017 23:39:03 - 195.66.157.*** відповісти

  От як владиа реагує на недоліки в роботі.

 • тарасу - 18.03.2017 21:26:59 - 195.66.156.*** відповісти

  Тячеву не хватає паркувальних місць а тобі мозгу. Тобі не один хер, що робится у Тячеві. Ти в себе на дворі не можеш навести порядок, кругом срач тебе. а хочеш навести порядок у громаді

 • тарас попович - 18.03.2017 18:12:08 - 195.66.157.*** відповісти

  В Тячеві не хватає достатньої кількості паркувальних місць. <br>Замість штрафмайданчика потрібні паркінги.

 • Тячівець - 17.03.2017 22:17:06 - 195.66.156.*** відповісти

  Протоколи складають на виїзді з міста в сторону Бедевлі. І центрі нема нікого, хто би порядок навів.

Коментувати новину Cancel reply