На Тячівщині за хабарництво затримали працівника лісгоспу

Як розповідають правоохоронці, до них звернувся мешканець смт. Тересва Тячівського району та повідомив, що працівник місцевого лісового господарства вимагає у нього 100 доларів США та бензопилу марки «Beumaster». Заявник пояснив, що вимагач, у разі не сплати цієї суми, погрожує скласти адмінпротокол на нього за незаконну порубку лісу.

Співробітники Тячівського відділу поліції провели першочергові слідчі дії, які дозволили працівникам  прокуратури затримати представника лісового господарства в момент отримання 1700 гривень неправомірної вигоди. Вимагачем виявився 45-річний житель Тересви, який справді працює в лісовій галузі.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тобто одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Тячівська поліція передала матеріали справи до прокуратури Закарпатської області.


Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Ввчя - 11.02.2017 21:49:47 - 31.41.88.*** відповісти

    Беруть і будуть прати особливо зараз подивіться хто наяких машинах іздить, хто жирує і празнує дні народження в оксані

  • 1111 - 11.02.2017 14:20:21 - 195.66.156.*** відповісти

    Чому незатримуєте началальників' прокурорів, СБУ , судю, але простих людей за 100 дол, а вони беруть тисячами доларів подивіться на прокуратуру, налоглву, міліцію, медицину, освіту, суд. Демянчуку де твуй майдан де чисть людська при тобі сама велика корупція яка була за всю історію Тячівщини. Може накінець не буде корупціі у районі , за що Бог наказує цей люд Украінський, защо уроди на посадах сидять,.

Коментувати новину Cancel reply