Василина Василівна Сятиня із Закарпаття відсвяткувала 101 річницю (ФОТО)

Довгожителі на Закарпатті є майже у всіх районах. І завжди приємно долучатися до святкування їх столітнього ювілею. Цими днями на Міжгірщині 101 день народження відсвяткувала одна з довгожительок Закарпаття, Василина Василівна Сятиня.

Пані  Василина  навіть у 101 рік активна, життєрадісна,  а найбільше любить плести і  жартувати. Добре пам’ятає іменинниця життя в Чехословаччині, Угорщині, Радянському Союзі та Україні. Каже, тепер легше, колись наприклад, дуже скрутно було з одягом – доводилося самим прясти і ткати. Пригадує і традиційні дівочі посиденьки - вечорниці. А секрет довголіття  іменинниці, за її словами,досить  простий – не нервувати і все сприймати з посмішкою.

Радість для бабусі на цей час, - це не лише внуки, а й правнуки і навіть праправнуки, яких у бабусі четверо. Жінка каже, й не сподівалась, що проживе таке довге життя, і вважає свої поважні літа Божим даром.

З нагоди ювілею, іменинницю вітали рідні та близькі. Долучився до привітань з нагоди сто першого дня народження і народний депутат України Василь Петьовка.  Від його імені квіти, вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я, довгих років життя та цінний подарунок – холодильник, презентував іменинниці помічник народного депутата Михайло Штефко.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply