Міська влада просить тячівців визначитись із місцем для пам’ятника Небесній Сотні

Про це йдеться у рішенні 26-ї позачергової сесії Тячівської міськради шостого скликання «Про забезпечення процедури підготовки та внесення пропозицій щодо визначення місця розташування у м.Тячів для спорудження пам’ятника (монумента) Небесної Сотні у м.Тячів».

З метою вшанування пам’яті загиблих Героїв Майдану під час трагічних подій, які сталися у місті Києві 18-20 лютого 2014 року, підтримки ініціативи та клопотання мешканців міста, громадських організацій, об’єднань і формувань про спорудження (створення) пам’ятника (монумента) Небесної Сотні, відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України від 17.02.2011 №3038 «Про регулювання містобудівної діяльності», від 08.06.2000 №1805 «Про охорону культурної спадщини», постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 №2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів, затвердженого Наказом державного комітету України з будівництва та архітектури, Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004 №231/806, забезпечення процедури підготовки та внесення пропозицій щодо спорудження  пам’ятника (монумента) Небесної Сотні в м.Тячів, двадцять шоста (позачергова) сесія Тячівської міської ради шостого скликання вирішила:

1. Ініціювати та винести на громадське обговорення визначення місця розташування пам’ятника (монумента) Небесній Сотні у м.Тячів шляхом опублікування даного рішення у засобах масової інформації та на сайті міста Тячів.

2. Рішення про місце розташування пам’ятника (монумента) Небесної Сотні у м.Тячів прийняти на черговій сесії міської ради з урахуванням результатів громадського обговорення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісіяю з питань  регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку (голова Тиводар І.М.).

 Tyachiv.com.ua


                Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply