Закарпаття відзначило 75-річчя Карпатської України масштабним віче на Красному полі

Напередодні рішення Верховної Ради на підставі звернення Закарпатської облради цій даті було надано офіційний статус загальнодержавного рівня.

З самого ранку суботи, 15 березня на території Меморіального парку «Красне Поле», що за 11 км від міста Хуст, почали збиратися люди. На Віче, яке розпочалося о 13.00 з'їхалися активісти, інтелігенція, духовенство, політики та молодь з усієї області. Серед присутніх були голова облради Іван Балога, в.о. заступника голови ОДА Михайло Попович, голови районних рад, міські голови та депутати різних рівнів.

Керівництво області вручило учасникам національно-визвольних змагань відзнаки до 75-річчя Карпатської України. Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав в’язанку стрілецьких пісень. Учасники мітингу-реквієм хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв. Відтак представники різних конфесій провели панахиду за загиблими.
Згодом присутні поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Хреста, низько вклонившись героям Красного Поля, що у запеклій боротьбі за незалежність Карпатської України «положили душу й тіло».

За матеріалами прес-служби Закарпатської обласної радиМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply