У Тячеві вшанували героїв Карпатської України (ФОТО)

Вечір-реквієм «Карпатська Україна. Шлях до державності», присвячений 75-й річниці проголошення Карпатської України, пройшов у Тячівській районній бібліотеці.

Учні ще раз нагадали усім присутнім коротку та трагічну історію проголошення Карпатської України яка, хоч і проіснувала не довго, та продемонструвала прагнення Українського народу до створення власної держави, його готовність до жертв заради цієї світлої мети.

Пам'ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашого народу вшанували також поезіями, наскрізь пройнятими тривогою та болем. Молитвою до Святих юнаки та дівчата просили Благословення полеглим захисникам рідної землі у найбільшому бою з чужоземними загарбниками на Красному Полі під Хустом.
Присутні також переглянули відеоматеріали з документального фільму “Срібна Земля. Хроніки Карпатської України 1919-1939?. В залі розгорнули інформаційну книжкову виставку, де зібранли видання, присвячені величним і трагічним подіям, що пов’язані з проголошенням Карпатської України, повідомляє прес-служба Тячівської РДА.Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • рпр - 31.10.2018 12:03:51 - 37.54.138.*** відповісти

    Діти, не забувайте своє коріння! Ви - русначки! Дай Вам Боже щастічка!

Коментувати новину Cancel reply