На Закарпатті оголосили про боротьбу з нелегальними перевізниками

Вчора, 5 березня, питання функціонування пасажирського автотранспорту області обговорювали на відповідній нараді за участі керівників автотранспортних підприємств області.

У нараді також взяли участь директор департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури ОДА Віктор Лукеча, начальник сектору державної автомобільно-технічної інспекції управління ДАІ Василь Філіп, голова Закарпатської асоціації автомобільних перевізників Олександр Воронін, начальник Укртрансінспекції в Закарпатській області Сергій Слободянюк та інші.

Як виявилося в ході діалогу влада-перевізники, проблем є чимало. Було вирішено доручити контролюючому органу з питань безпеки на наземному транспорті Укртрансінспекції у Закарпатській області та УДАІ  УМВС України в Закарпатській області забезпечити, в першу чергу, виконання законодавства в частині забезпечення безпеки перевезень пасажирів та негайного усунення нелегальних перевізників із ринку перевезень, кількість яких з кожним разом збільшується.

Також домовлено створити робочу групу з питань вивчення та удосконалення маршрутної мережі області шляхом оптимізації за участі перевізників, профільних громадських організацій, ВАТ «Закарпатавтотранс» та департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації, у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку та збільшенням витрат на обслуговування автобусів.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply