Тячівський лісгосп розпочав реалізацію колотих дров (ФОТО)

Не лише деревину для опалення, але й дрова колоті відтепер можна придбати у лісівників ДП «Тячівське ЛГ». Держлісгосп розпочав новий вид діяльності – заготовляє колоті дрова для потреб населення та організацій району. Для цього поблизу адмінбудинку підприємства лісівники облаштували відповідну виробничу площадку.

Процес виробництва колотих дров розпочато два тижні тому.  Наразі під реалізацію маємо 20 м3  готової продукції. Дрова розфасовано у піддони. Вартість такого паливного матеріалу дещо вища за звичайні дрова. Адже у неї включено собівартість деревина та розходи на заготівлю продукції. Так,  один  кубометр готової продукції, запакований у піддон, вартує 1250 грн. Без піддонів той же кубометр колотих дров обійдеться покупцю у 1100 грн. Паливний матеріал продається безпосередньо у адмінбудинку лісгоспу, що знаходиться у селі Нересниця, -  розповідає директор лісгоспу Наталія Катреняк.

Підприємство вже мало й перших покупців нової продукції. Наразі лісгосп спродав 15 кубометрів колотих дров приватним фірмам та населенню.

Поки що лісівники колють дрова вручну, однак невдовзі  цей процес буде механізовано, адже дрова розколюватиме спеціальний верстат (колун), який вже встановлено  на виробничій площадці.

Разом з тим, Наталія Іванівна запевняє, у лісгоспі триває реалізація й звичайних  дров. З початку року їх вартість не змінилася: за 1 м3 таких дров населення платить 250 грн, а організації та підприємства – 440 грн.

Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply