На Тячівщині розшукують безвісти зниклого жителя Тарасівки

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марина, яка стверджує, що Кус Василь таємниче зник та ніхто не може вийти на його слід.

“6.11.2016 року безвісти зник житель с. Тарасівка, Тячівського району, Закарпатської області Кус Василь Юрійович, 1985 р.н. В той вечір у нашій річці Терешулка піднявся рівень води, так як були сильні дощі. Близько 21.00 год.два хлопці, які супроводжували Василя повідомили, що він нібито впав з моста у воду. Обидва вони були перелякані та путалися в показах. Разом з тим жоден з них не міг стверджувати, що він
бачив, як Василь впав у річку.

На місце події були викликані працівники Дубівського відділу поліції та працівники Тячівської районної служби з надзвичайних ситуацій. Були проведені пошуки по руслу річки, але результатів не дали. Кримінальне провадження відкрили, але по факту того, що Василь впав у річку, хоча свідчень того, що він втопився не було.

Через декілька днів після його зникнення на мобільні телефони його братів почали надходити дзвінки з невідомого номеру, але лише мовчали. Коли ми телефонували на цей номер його одразу вимикали. Ми зверталися до декількох відомих екстрасенсів,які в один голос стверджують, що Василь живий.”


Електронна книга скарг УкраїниМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply