У Тячеві визначали найкращу листівку до 8 Березня (ФОТО)

Свої роботи представили більше 150 вихованців шкіл і дитсадків міста.

Кожна з них вирізнялась винятковою яскравістю, цікавинкою та оригінальністю. Відповідно робота поважного журі була тривалою і нелегкою, в результаті якої визначено 37 переможців.  

Журі було приємно вражене надзвичайно великою кількістю чудових листівок, кожна з яких – унікальна.


- Роботи вихованців дитячих садочків милують око гамою кольорів, охайністю та вмінням працювати в різних техніках, теплотою зігрівають листівки виготовлені вихованцями соціального центру «Парасолька», в них вкладено душу і найкращі побажання. Велику кількість яскравих листівок представили учні трьох шкіл міста Тячів та дитячої школи мистецтв, вони багаті на фантазію, трудомісткі та цікаві, - узагальнила Світлана Дьордяй.


Відтак, міський голова Іван Ковач, за участі підприємців міста, що виявились небайдужими до творчого розвитку молоді, вручили переможцям дипломи і пам’ятні подарунки. 

Самі призери про свої витвори мистецтва говорять скоромно, але не приховують, що участь у конкурсі залишила по собі певний досвід та тільки приємні враження.

- Мені дуже сподобався цей конкурс, було цікаво працювати над листівкою, яку я хотіла б подарувати своїй матусі. Для неї на листівці я зробила квіточку з маленьких трояндочок, - розповідає юна Вікторія Бобрушко.

Віктор Кертвелеші теж зробив свою листівку для мами, та крім того, приводом до створення свого мистецького дарунку стала любов до навчання, праці та малювання, розповів школяр.

Враженнями від процесу створення свого витвору поділилась і Ніколетта Косов:

Робила листівку кілька днів, трошки допомагала мама, - говорить Ніка і продовжує, - хотіла, щоб вийшло гарно, тому в роботі використала блискітки та кольоровий папір, з них зробила вазочку з кольоровими квітами. І тепер я дуже рада, що мою листівку визначено серед найкращих.


За результатами конкурсу, дипломами за І місце у молодшій віковій категорії нагороджено Тячівські ДНЗ ясла-садки №1 та №5. У середній віковій категорії переможцями визначено Косов Ніколетту та Гердиш Віктора (Тячівська ЗОШ ім.. Ш. Голлоші), Кушнір Олександра (Тячівська ЗОШ №2) та Феру Михайла (Тячівська ЗОШ №1), у старшій віковій категорії – Юсип Вікторію (Тячівська ЗОШ ім.. Ш. Голлоші), Крічфалушій Ольгу та Пилип Даніелу (Тячівська ЗОШ №1). Грамотами також нагороджено вихованців соціального центру «Парасолька»: Форкош Вільму, Шанков Георгіну, Васьо Анджелу, Каналош Ларису та Шимона Степана. А також Белоцького Адама (Тячівська ЗОШ №1) у номінації «Оригінальність», Нікішкіну Олександру (Тячівська ЗОШ №2) у номінації «Креативність», Бобрушко Вікторію та Кертвелеші Віктора (Дитяча школа мистецтв) у номінації «Творчий задум», повідомляє прес-служба Тячівської РДА.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply