На Тячівщині хатримали двох поліцейських-хабарників

Затримання проводили працівники СБУ спільно з внутрішньою безпекою поліції та обласною прокуратурою в рамках кримінального провадження.

Вчора, 31 жовтня близько 11 години ранку в Тячеві викрили заступника начальника слідчого відділу та т.в.о. заступника начальника відділу Тячівського ВП після отримання ними пропозиції про передачу їм неправомірної вигоди.

— По даному факту надалі триває досудове розслідування. Окрім цього, інспекція по особовому складу закарпатської поліції розпочала службову перевірку, про результати якої громадськість та представників ЗМІ буде повідомлено додатково, — пише відділ комунікації поліції Закарпатської області.


Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Базарники - 01.10.2017 15:34:10 - 46.211.157.*** відповісти

    Туда їх всіх ментів поганих.Працівники поліції займаються здирництвом з продавців на базарах,які і так ели-ели зводять кінці з кінцями.Чи не досить паскудам міліціянтам,що сплачуємо податки аби мали пристойну зарплату.Недавно міліціянти з відділу громадської безпеки Мазур та Годованик збирали грощі з базарників у Тереблі,Дулові,Углі.Коли ми пожалілися на ці неподобства у Київ,то ці міліціянти молили-просили нас не видати їх,казали що їх заставив це робити начальник Палінкаш.Про цього хабарника вже анікдоти ходять як збирає хабарі.Де прокуратура,СБУ?Та ворон воронови очі не виколе.

  • гуцул - 06.11.2016 17:51:21 - 31.41.90.*** відповісти

    ваську рошку взяли на хабари?такого не може бути?!!! Він чесний полицейський хабари не бере, взятки да.Ото його румуни навчили.

  • вуйко - 02.11.2016 18:25:08 - 94.179.228.*** відповісти

    поносний сайт, пишете всяку дезу

Коментувати новину Cancel reply