Вільховецькій громаді передали у підпорядкування заклади культури, що знаходяться на її території

Нещодавно у Вільховецьку об'єднану територіальну громаду навідалось керівництво району, обласне та районне начальство культури.

Основна мета такого візиту - передача закладів культури, що знаходяться на території громади у підпорядкування Вільховецької територіальної громади. З приводу цього відбулася зустріч з головою територіальної громади Михайлом Ціриком, його заступником Василем Ціриком, начальником управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Михайлом Габором та іншими представниками громади.

В ході обговорення даного питання було наголошено, що на території Вільховецької сільської ради об'єднаної територіальної громади діють деякі заклади культури, що відносяться до відділу культури Тячівської РДА. Зокрема бібліотеки-філії та будинки культури у селах Вільхівці, Добрянське, Вільхівці - Лази, клуб с. Добрянське та Вільховецький філіал Углянської дитячої школи мистецтв.

З квітня цього року наказом передано у підпорядкування громади на фінансування бібліотеки-філії. Оскільки в районному бюджеті недостатньо коштів на утримання закладів, а в бюджеті громади на це передбачені видатки, то районним керівництвом було прийнято рішення передати їм і решту закладів.

Зокрема, це стосується Вільховецького філіалу Углянської школи мистецтв. На сьогодні тут працює 14 працівників, з них 10 викладачів, навчається 98 учнів з таких напрямків - образотворче мистецтво, фортепіано, струнні інструменти, сольний спів, театральне мистецтво.

Таким чином, сторонами обговорено і погоджено умови і терміни передачі закладів, по яких районним відділом культури з 1 жовтня припиняється фінансування.

Від голови Михайла Цірика прозвучало запевняння в тому, що керівництво Вільховецької об'єднаної територіальної громади буде всіляко підтримувати розвиток культури на території громади що стосується утримання закладів та покращення їх матеріально-технічного стану. Відтак усі учасники наради навідались в бібліотеку - філію, школу мистецтв та будинок культури, які знаходяться в центрі Вільхівців, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

6 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • тарас попович - 29.10.2016 5:32:32 - 195.66.156.*** відповісти

  Ковач і люди, що під ним полюбляють працювати за різними схемами, ними же придуманими. <br>Працюючи в ОВІРІ і податковій він вивчив багато схем обходити закон, а тут стосовно об"єднаних громад ще й закони не прийняті, або не удосконалені. Широке поле для бурної діяльності Івана Івановича.<br>Перерахування коштів з бюджету громади в районний, одна з таких схем. Як відомо,що в мутній водичці, рибу ловити легше, Схема відпрацьована в питаннях інфраструктури, медицині, освіті, а тепер і в культурі.<br>Цірик не захотів співпрацювати і ділитися з районною мафією. Тепер йому будуть створювати проблеми.

 • Демянчук - 29.10.2016 1:41:21 - 37.54.105.*** відповісти

  У районі грошей багато вистачить і на Тячівську громаду

 • Тячівець - 29.10.2016 1:33:20 - 37.54.105.*** відповісти

  А може пан Гудак не хоче передавати- не буде ким керувати?

 • Вуйко - 29.10.2016 1:12:51 - 37.54.105.*** відповісти

  А на них нич не заробиш

 • Тячівець - 29.10.2016 1:07:22 - 37.54.105.*** відповісти

  А на фіга вони йому потрібні!

 • Патріот - 29.10.2016 1:04:43 - 37.54.105.*** відповісти

  Шановні очільники району а чому не передаете Ковачу його заклади культури а не законно фінансуете іх з районного бюджету????

Коментувати новину Cancel reply